Koszty dostawy
Wiemy jak ważne są dla naszych klientów szybka dostawa, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Wasze oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami dostaw i płatności, a w razie pytań - do KONTAKT z nami.

Ogólne zasady realizacji zamówienia:
 
 • Choć dokładamy wszelkich starań, by Twoje zamówienie zrealizowane zostało jak najszybciej to nie zawsze jest to możliwe. Czas dostawy liczony jest od dnia uzyskania przez nas informacji o dokonaniu płatności od dnia złożenia zamówienie. 
 • Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego w ciągu 14 dni od daty zakupu możesz odesłać nieużywany, oryginalnie zapakowany produkt, za który my zwrócimy Ci pieniądze. W terminie 14 dni możesz również dokonać wymiany towaru na inny. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w zakładce REKLAMACJE I ZWROTY

Dostępne formy płatności:

Za swoje zamówienie możesz zapłacić poprzez tradycyjny przelew bankowy - jego zaksięgowanie na naszym koncie trwa od 1 do 3 dni. Dane do przelewu to: 
ING Bank Śląski S.A. o numerze ; 62 1050 1298 1000 0097 4326 9558

Wesoła Sznupka Milena Marynowska
ul. Kormoranów 43/3, 44-122 Gliwice
 


Dostępne formy przesyłki:
 
 • Przesyłki realizujem za pośrednictwem firm kurierskich: Inpost -kurier i paczkomat, DHL 
 • Koszt dostawy za pośrednictwem kuriera 17 zł
   
 • Koszt dostawy jest stały i nie zależy od ilości czy wielkości zamówionych produktów. Aby zaoszczędzić na zakupach warto więc zamawiać kilka rzeczy za jednym razem.
 
 • Duże zakupy opłacają się tym bardziej, że przy zamówieniu powyżej 250 zł paczka wysyłana jest na nasz koszt.
   
 • Opisane powyżej koszty i formy wysyłki dotyczą tylko zamówień na terenie Polski. Koszt i formę przesyłek zagranicznych należy każdorazowo uzgodnić telefonicznie lub mailowo z pracownikiem sklepu.
   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.