• Przysmaki

  • Parametry

Smakołyki i przekąski dla psa w ofercie sklepu Wesoła Sznupka.

Wesoła Sznupka - Twój Sklep Internetowy dla psów!

Odwiedź nasz sklep, gdzie kochamy rozpieszczać psy! Dostępne u nas smakołyki i przekąski dla psów są nie tylko pyszne, ale także zdrowe! W ofercie znajdziesz różnorodne produkty dla psów, które zadowolą nawet najwybredniejszego psa.

Sprawdź, jakie w naszym sklepie znajdziesz smakołyki, przekąski i gryzaki dla psa.

  • Przysmaki w formie mięsnych kiełbasek różnej wielkości,
  • Psich ciasteczek, kruchych i półwilgotnych
  • Malutkich smakołyków - idealnych na trening z psem,
  • Past w tubkach, doskonałych do podania bezpośrednio do psiego pyszczka lub do zabawki na jedzenie,
  • Smoothie i zupki dla psa, które dodadzą urozmaicenia w diecie Twojego pupila,
  • Dosmaczaczy do karmy, idealnych dla psich niejadków lub w okresie choroby.


W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór kształtów, smaków i funkcjonalności smakołyków, aby każdy pies - niezależnie od wieku i stanu zdrowia - mógł znaleźć coś dla siebie.

Nie wiesz, które smakołyki wybrać? Napisz do nas, a pomożemy dobrać idealne smakołyki dla Twojego psa.

Rozpieszczaj swojego pupila i wybierz Wesołą Sznupkę!


Odpowiednio dobrane smaczki dla psa to kluczowy aspekt zarówno w treningu z psem, jak i budowaniu trwałej i harmonijnej relacji między opiekunem a psem.

Wybierz najlepsze smakołyki dla swojego psa, aby wspierać jego rozwój i umacniać więź. Skorzystaj z oferty dostępnych od ręki smakołyków, przekąsek w sklepie Wesoła Sznupka!

Sprawdzaj składy, aby wybrać zdrowe smakołyki, przekąski dla psa.

Ze smaczków dla psa korzystamy na co dzień, dlatego tak ważne jest, aby wybierać zdrowe i naturalne przekąski dla psów.


W ofercie sklepu dla psów Wesoła Sznupka znajdziesz smakołyki naturalne, bez sztucznych barwników, mono białkowe smaczki, mięsne smaczki dla psa, hipoalergiczne dla psich alergików, dla szczeniaka, dla juniora, dla psa dorosłego i psiego seniora.

Dostępne marki:

Baltica, Metalove, Dr Clauder’s, Food Studio Chefs, Syta Micha, Woolf, SmothieDog,Petmex, Uniszki, Lucze, Dingonatura, Carnilove.

 

Gryzaki dla psów

Potrzeby psa w zakresie żucia i gryzienia są niezwykle istotne dla jego zdrowia i dobrego samopoczucia. Pamiętaj - gryzienie, żucie i rozszarpywanie pokarmu jest naturalnym psim zachowaniem, którego potrzebuje nacodzień.

Żucie gryzaków nie tylko dostarcza psu rozrywki, ale także pomaga w utrzymaniu zdrowej jamy ustnej i redukcji stresu. Właściwie dobrane gryzaki dla psa mogą również przyczynić się do zachowania kondycji zębów i równowagi emocjonalnej u naszego psa. Dlatego warto regularnie dostarczać psu odpowiednie gryzaki, które spełnią jego naturalne potrzeby i zapewnią mu zdrowie i dobre samopoczucie.

Najlepsze gryzaki dla psa to te, która są 100% naturalne i z krótkim składem, bez zbędnej obróbki, konserwantów i aromatów, dlatego ważne, by zawsze czytać skład produktów, które podajemy swojemu psu. 

Doskonałe gryzaki dla psa są po prostu suszone m.in: skóry, uszy, tchawice, racice, ścięgna, płuca. Produkty te są bardzo naturalne, ale posiadają również wiele wartości odżywczych. Różne wielkości, skala twardości gryzaka pozwala na dobór dla odpowiedniej wielkości czy wieku psa.

Jeśli masz wątpliwości czy dany gryzak będzie odpowiedni dla szczeniaka, juniora, czy psiego seniora, napisz do nas.

Doskonałym wyborem oprócz  naturalnych gryzaków suszonych są gryzaki w formie kości lub batonów. Dzięki zawartości funkcjonalnych dodatków nie tylko cieszą się one dużą popularnością wśród psów, ale również przyczyniają się do ich zdrowia. Co ważne w przypadku wyboru takich kości, to również zwracanie uwagi na skład.

"Skóra użyta do ich produkcji jest w 100% naturalna i niebarwiona. Poddawana jedynie 3 tygodniowemu procesowi suszenia w niskiej temperaturze (między 25℃ a 28℃). Suszenie w takiej temperaturze pozwala na zachowanie cennych właściwości odżywczych wszystkich komponentów. Spoiwem funkcyjnych kości do żucia jest kolagen naturalnie występujący w skórze.”

Sprawdź ofertę dostępnych gryzaków w naszym sklepie, znajdziesz w niej produkty od: Balto, Lucze, Uniszki, MeatStuff, Syta Micha, Petmex.

Dostępne u nas gryzaki dla psów sprawdzą się dla szczeniaków, psich juniorów, starszaków i seniorów, psich alergików, na długie żucie. Znajdziesz u nas również zestawy gryzaków z jednego rodzaju mięsa, ale z różnych części, Chodź do nas i wybierz odpowiedni gryzak dla psa.