• Dostawa

Zależy nam na szybkim dostarczeniu Waszych zamówień, więc angażujemy się w pełni, aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami dostawy i płatności oraz do kontaktu w przypadku pytań.

Ogólne zasady realizacji zamówień.

Mimo naszych najlepszych starań czasami nie możemy zagwarantować natychmiastowej realizacji zamówienia. Czas dostawy liczony jest od dnia zaksięgowania płatności. Na karcie produktu znajdziecie informację o przybliżonym czasie wysyłki produktu.

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego w ciągu 14 dni od daty zakupu możesz odesłać nieużywany, oryginalnie zapakowany produkt, za który my zwrócimy Ci pieniądze. W terminie 14 dni możesz również dokonać wymiany towaru na inny. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w zakładce REKLAMACJE I ZWROTY.

Dostępne formy przesyłki.

  1. Przesyłki realizujemy za pośrednictwem Inpost - kurier i paczkomat, DHL, Orlen Paczka.
  2. Koszt dostawy za pośrednictwem kuriera 19 zł, paczkomat 16 zł, Orlen Paczka 11 zł.
  3. Koszt dostawy jest stały i nie zależy od ilości czy wielkości zamówionych produktów. Aby zaoszczędzić na zakupach warto więc zamawiać kilka rzeczy za jednym razem.
  4. Duże zakupy opłacają się, tym bardziej że przy zamówieniu powyżej 249 zł paczka wysyłana jest na nasz koszt. 
  5. Opisane powyżej koszty i formy wysyłki dotyczą tylko zamówień na terenie Polski. Koszt i formę przesyłek zagranicznych należy każdorazowo uzgodnić telefonicznie lub mailowo z pracownikiem sklepu.